KONST / Litografier / Färglitografi 8805344
nr 880 5344
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Färglitografi , Sven Lidberg (1929-2009), 261/280, signerad, 32x26
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 10 mars 2014
kl 19:39:34
350 kr
400 kr
500 kr
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg